Filmowe wakacje -...

W ramach programu "Wakacje na filmowo dla dzieci" ostrowskie Kino Komeda przygotowało specjalne sierpniowe seanse filmowe.

czytaj więcej »

Filmowe wakacje - sierpień

Farben Lehre w...

Zespół Farben Lehre po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjął się zagrania serii koncertów unplugged w  kilkudziesięciu wybranych klubach.

czytaj więcej »

Farben Lehre w akustycznej odsłonie

„Dzień dobry, kocham...

To rzezabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania, przez żmudne, wzajemne...

czytaj więcej »

„Dzień dobry, kocham cię” w Kinie pod kasztanami

Noc Horrorów w...

Noc Horrorów, to gratka dla wszystkich, którzy oczekują od kina mocnych i mrocznych wrażeń. Już za kilka dni fani horrorów otrzymają porządną dawkę adrenaliny w Kinie Komeda.

czytaj więcej »

Noc Horrorów w ostrowskim kinie

Roboty powracają na...

W ostatnich dniach lipca na ekranie ostrowskiego kina będzie można oglądać „Transformers: Ostatni Rycerz” – n ową odsłonę popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7...

czytaj więcej »

Roboty powracają na kinowe ekrany

„Poławiacze pereł” z...

„Poławiacze pereł” to kwintesencja opery francuskiej – melodyjnej, pełnej subtelnych motywów i wpadających w ucho fragmentów. Retransmisję spektaklu w Kinie Komeda będzie można zobaczyć 30 lipca.

czytaj więcej »

„Poławiacze pereł” z The Metropolitan Opera
Dołącz do
swoich znajomych!