Powiatowy Konkurs im....

VII edycja Konkursu Poetyckiego im. Fryderyka Chopina odbyła się w IV Liceum Ogólnokształcącym. Jury Konkursu przyznało nagrody i wyróżnienia 11 uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej »

Powiatowy Konkurs im. Fryderyka Chopina /foto/

Projekt „Przybij łapę”...

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego mają już za sobą wiele godzin przeprowadzonych warsztatów, w których łącznie wzięło udział niemal 1000 osób – a to jeszcze nie koniec.  „Przybij łapę”, to...

czytaj więcej »

Projekt „Przybij łapę” na ostatniej prostej

Finalista Olimpiady z...

Paweł Sobczak, uczeń ostrowskiego Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych awansował do zawodów centralnych XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

czytaj więcej »

Finalista Olimpiady z ZSB-E

Święto Matematyki w SP 6

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja  od 13 do 17 marca królowała matematyka. W tych dniach obchodzono w szkole Święto Matematyki, które pokazało uczniom matematykę inną niż zwykle.

czytaj więcej »

Święto Matematyki w SP 6

Saksofon i niezwykłe...

Miesiąc marzec przynosi wspaniałe pasmo sukcesów uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim, bowiem kolejne dwie osoby uplasowały się wśród laureatów konkursów dla uzdolnionych...

czytaj więcej »

Saksofon i niezwykłe zdolności słuchowe, czyli kolejne dwa sukcesy uczniów Zespołu Szkół Muzycznych

Trzecie miejsce Zofii...

Jury konkursu "Tamburi di canto" odbywającego się w Dąbrowie Górniczej doceniło Zosię Gierz z Zespołu Szkół Muzycznych przyznając jej trzecie miejsce.

czytaj więcej »

Trzecie miejsce Zofii Gierz w „Tamburi di canto”
Dołącz do
swoich znajomych!