Udany sparing z...

Wynikiem 46:44 zakończył się trening punktowany na Stadionie Miejskim między TŻ Ostrovią, a GKM-em Grudziądz. Ostrowianie objęli prowadzenie w pierwszym biegu i nie oddali go końca.

czytaj więcej »

Udany sparing z Grudziądzem

Weekendowy Rozkład...

To będzie weekend z mocną dawką żużla, nie zabraknie jednak innych atrakcji dla kibiców i to nie tylko tych stricte sportowych. Zapraszamy na We-Ro-Jaz-Ki!!!

czytaj więcej »

Weekendowy Rozkład Jazdy Kibica

Kolejny junior Stali...

Wychowanek Stali Gorzów Kamil Nowacki już w niedzielę zadebiutuje w barwach Ostrovii w derbowym meczu ze Startem Gniezno.

czytaj więcej »

Kolejny junior Stali Gorzów w składzie Ostrovii

BM Slam Stal w...

Brązowy medal Mistrzostw Polski wywalczony w drugim sezonie w ekstraklasie tylko napędził maszynę o nazwie BM Slam Stal. Klub pnie się w górę sportowo, o czym świadczą wyniki na parkiecie, ale...

czytaj więcej »

BM Slam Stal w europejskich pucharach?

Operacja „Gniezno”...

W niedzielę na Stadionie Miejskim żużlowcy TŻ Ostrovii będą szukali szansy na rewanż za porażkę sprzed tygodnia w meczu ligowym ze Startem Gniezno. Szansę na rehabilitację otrzymał od trenera...

czytaj więcej »

Operacja „Gniezno” rozpoczęta, znamy składy

Szymon Szewczyk z...

Dobry sezon Szymona Szewczyka w BM Slam Stali Ostrów został zauważony przez trenera Mike Taylora. Zawodnik znalazł się w szerokim składzie reprezentacji Polski.

czytaj więcej »

Szymon Szewczyk z powołaniem do reprezentacji Polski
Dołącz do
swoich znajomych!