O złoto z Anwilem

Anwil Włocławek będzie rywalem BM Slam Stali w finale Energa Basket Ligi. Włocławianie dopiero w piątym półfinałowym meczu przechylili szalę na swoją korzyść w dramatycznych okolicznościach...

czytaj więcej »

O złoto z Anwilem

Grała Okręgówka,...

Ogniwo Łąkociny i LKS Czarnylas coraz bliżej awansów, Czarni Wierzbno i Ostrovia II walczą o baraże, a LZS Chynowa o utrzymania - to najważniejsze wydarzenia niższych klas piłkarskich.

czytaj więcej »

Grała Okręgówka, A-klasa i B-klasa

Minimalna porażka na...

Nie prowadzili ani przez moment, ale postawili się mocno liderowi. Szczypiorniści KPR Ostrovia nieznacznie przegrali z AZS-em AWF Biała Podlaska.

czytaj więcej »

Minimalna porażka na parkiecie lidera

Wymęczone zwycięstwo w...

Ostrovia 1909 pokonała na wyjeździe SKP Słupca 1:0 po bramce Daniela Kaczmarka z rzutu karnego, ale zwycięstwo to nie przyszło biało-czerwonym łatwo.

czytaj więcej »

Wymęczone zwycięstwo w Słupcy

Zwycięski remis w...

Trzy biegi przed końcem meczu TŻ Ostrovia przegrywała w Rawiczu 31:41, by dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwej i doprowadzić do remisu 45:45 ratując jakże cenny 1 punkt meczowy. 

czytaj więcej »

Zwycięski remis w Rawiczu!

Bez punktów w Poznaniu

Mimo ambitnej postawy piłkarzom Centry nie udało się zdobyć punktów w wyjazdowym meczu z rezerwami Lecha Poznań. Gospodarze wygrali 2:1 rewanżując się za porażkę z rundy jesiennej.

czytaj więcej »

Bez punktów w Poznaniu
Dołącz do
swoich znajomych!