Harcerze wędrowali po...

W dniach 6-8 października Ostrowski Hufiec ZHP zorganizował po raz 52 Złaz Hufca, który zgromadził blisko 200 zuchów, harcerzy i instruktorów.

czytaj więcej »

Harcerze wędrowali po gminie Sośnie

Ostatnie kaplice na...

Poznań i Bydgoszcz były celem ostatniego tegorocznego wyjazdu studyjnego w ramach projektu "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich (kontynuacja)". W wyjeździe, który odbył się w...

czytaj więcej »

Ostatnie kaplice na loretańskim szlaku

Ruszył "Loretański...

W połowie września oficjalnie zainaugurowany został "Loretański quest rowerowy". Jest to jeden z kilku questów rowerowych istniejących w Polsce, a drugi w Wielkopolsce. 

czytaj więcej »

Ruszył "Loretański quest rowerowy"

XIV Patronalne Święto...

Ponad 150 bibliotekarzy wzięło udział w obchodach XIV Patronalnego Święta Wielkopolskich Bibliotekarzy - św. Wawrzyńca zorganizowanego pod hasłem „Szlakiem Chopina w powiecie ostrowskim”. 

czytaj więcej »

XIV Patronalne Święto Wielkopolskich Bibliotekarzy

Gosia Dvořáková za...

Czas na nowy sezon najpiękniejszych spotkań podróżniczych w Ostrowie Wielkopolskim. Wraz z Montownią Kreatywną p odążamy w najodleglejsze zakątki Ziemi – śladami Ostrowskich Globtroterów – już...

czytaj więcej »

Gosia Dvořáková za kołem podbiegunowym

„Nasze Loreto” – na...

W Skrzebowej odbyła się pierwsza edycja rajdu turystycznego podsumowującego projekt "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich".

czytaj więcej »

„Nasze Loreto” – na rajdowo…

Szukaj

Dołącz do
swoich znajomych!