Skład na Opole - bez...

"Zwycięskiego składu się nie zmienia" - z takiego założenia wyszedł trener Mariusz Staszewski i na niedzielny mecz w Opolu zdecydował się wystawić taki sam skład jak w dwóch poprzednich meczach.

czytaj więcej »

Skład na Opole - bez zmian. Kolejarz bez Ułamka

Składy na MPPK

3 maja na Stadionie Miejskim po raz drugi zmierzą się najlepsze pary klubowe w Tiger Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Podajemy składy w jakich zaprezentują się poszczególne kluby.

czytaj więcej »

Składy na MPPK

Ochman i Tajfun w finale

Tenisiści stołowi Tajfuna Ostrów i Ochmana Raszków, wzorem lat ubiegłych, zapewnili sobie udział w turnieju finałowym II ligi pewnie pokonując rywali w meczach rewanżowych drugiej rundy play-off.

czytaj więcej »

Ochman i Tajfun w finale

Grała Okręgówka,...

Siedem zwycięstw, sześć porażek i dwa remisy odniosły zespoły powiatu ostrowskiego występujące w niższych klasach rozgrywkowych. 

czytaj więcej »

Grała Okręgówka, A-klasa i B-klasa

„To jest początek...

Po przegranym meczu wyjazdowym w Rzeszowie zawodnicy TŻ Ostrovii udowodnili, że celem w tym sezonie są czołowe lokaty w 2 Lidze Żużlowej. Zdecydowane zwycięstwo 60:29 z KSM Krosno, dobra postawa...

czytaj więcej »

„To jest początek sezonu i jeszcze długa droga przed nami”

Przypieczętowali!

Zwycięstwem 92:69 nad AZS-em Koszalin koszykarze BM Slam Stali zakończyli rundę zasadniczą Energa Basket Ligi. Dało im to upragnione drugie miejsce w tabeli, a w pierwszej rundzie play-off zmierzą...

czytaj więcej »

Przypieczętowali!
Dołącz do
swoich znajomych!