Komplet zwycięstw w II...

Drugoligowe zespoły One Team i Ostrovii II podtrzymały zwycięską passę i z kompletem punktów znajdują się w czołówce tabeli.

Porażka w meczu o...

Po dwóch wyraźnie przegranych kwartach, koszykarze BM Slam Stali wyraźnie wygrali kwartę trzecią, a w czwartej wyszli na prowadzenie, by ostatecznie przegrać z Anwilem we Włocławku 76:78.

Pewna wygrana po...

Koszykarze KS Stali potwierdzili wysoką formę pokonując na własnym parkiecie kolejnego z faworytów II ligi - Poltechnikę Opole 85:75, prowadząc od początku do końca meczu.

Miła niespodzianka...

Szczypiorniści Ostrovii po bardzo dobrym meczu pokonali faworyzowany SPR Tarnów 39:33, prowadząc od pierwszych minut i "wbijając rywali w parkiet" w drugiej połowie spotkania.

Miła niespodzianka szczypiornistów!

Sensacja w Lesznie!...

Tylko najwierniejsi kibice Odolanovii mogli oczekiwać, że ich drużyna powlaczy w Lesznie z wyżej notowaną Polonią choćby o jeden punkt. Tymczasem odolanowianie sprawili nie lada niespodziankę...

Ostrovia po raz drugi...

Piłkarze Ostrovii po raz drugi pokonali w tym sezonie Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrywając na wyjeździe 2:0 i umacniając się w czołówce IV ligi.