Przegrana TŻ Ostrovii...

Żużlowcy TŻ Ostrovii przegrali drugi trening punktowany z drużyną Polonii Piła. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobył Zbigniew Suchecki.

Maraton badmintona w...

W sobotę hala przy Wrocławskiej w Ostrowie stała się areną zmagań badmintonistów podczas Otwartych Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego w Badmintonie.

Zwycięstwo po ciężkim...

Wyjazdowy mecz BM Slam Stali z AZS-em Koszalin potwierdził, że w koszykarskiej ekstraklasie nie ma łatwych meczów. Po wyrównanych czterech kwartach, dopiero w ostatnich minutach udało się...

Zwycięstwo po ciężkim boju!

Co za mecz, co za walka!

Zwycięską batalię stoczyli szczypiorniści Ostrovii z ekipą Moto Jelcz Oława, wydzierając przeciwnikom prowadzenie w ostatnich minutach meczu i inkasując kolejne dwa punkty.

Ostre strzelanie Centry

5:3 pokonali piłkarze Centry w wyjazdowym meczu 18. kolejik IV ligi Wicher Dobra, co przy remisie Ostrovii pozwoliło im zrównać się punktami z ekipą biało-czerwonych.

Udał się rewanż za porażkę w Pucharze Polski ekipie Pogoni Nowe Skalmierzyce, która na boisku w Koźminie pokonała Białego Orła 1:0.