Mieszkanie na sprzedaż

Polecamy Państwu spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wrocławskiej. Lokal o powierzchni 29,60 m2 usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego i składa się z 1 dużego pokoju z dwoma oknami, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie do odświeżenia. Okna PCV z roletkami wewnętrznymi. Wymieniono piony wodno-kanalizacyjne, podzielniki ciepła na kaloryferach. Na podłogach znajdują się panele oraz terakota. Łazienka wyłożona nowoczesną glazurą i wyposażona w wannę. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal należy do zasobów Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, czynsz na rzecz spółdzielni wynosi 280 zł miesięcznie (z wodą ciepłą i zimną, ogrzewaniem, śmieci). Mieszkanie przestronne oraz słoneczne, usytuowane jest na jednym z osiedli wśród zieleni blisko centrum miasta. Blok po modernizacji, ocieplony.
Głównym atutem nieruchomości jest jego świetna lokalizacja, w pobliżu targowisko miejskie, szkoła, przedszkole, sklepy, park oraz przychodnia. Dodatkowo na osiedlu znajdują się miejsca parkingowe. Polecamy i zapraszamy do oglądania!

http://www.4katynieruchomosci.pl/Oferta/Mieszkania/Sprzedaz/Ostrow_Wielkopolski/184562

 
 
Cena
82000 zł
Zgłoszone: 19-01-2016

do końca: -36 sekund
« poprzednie następne »

Dołącz do
swoich znajomych!