sprzedawca

Staż w sklepie z odzieżą dziecięcą.
Jeśli :
-posiadasz umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu,
-chcesz rozpocząć przygodę w kontaktach z małym klientem,
-chcesz pracować w miłym i przyjemnym miejscu,
-chcesz podnieść swoje doświadczenie....
mamy pracę dla Ciebie!
staż na stanowisku sprzedawcy (w Ostrowie Wlkp).
Zakres zadań:
-obsługa klienta,
-dbanie o czystość na sali sprzedażowej,
-dbanie o estetykę witryny sklepowej,
-zmiana wystroju wystawy.
Do udziału w projekcie może zostać zakwalifikowana osoba bezrobotna powyżej 30 roku życia, należąca do conajmniej jednej z grup:
-osoba długotrwale bezrobotna lub
-kobieta lub
-osoba o niskich kwalifikacjach tj.osoba z wykształceniem średnim i niższym, lub
-osoba w wieku 50+
Oferujemy pracę ciekawą i pełną wyzwań.
Więcej informacji w wiadomościach pod adresem email maludek.sklep@wp.pl lub w sklepie MALUEK ul.Plac 23 Stycznia 19, Ostrów Wlkp lub w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowie Wlkp.

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Zgłoszone: 21-10-2017

do końca: -42 sekund

MALUDEK

tel: 517505620
ul. PLAC 23 STYCZNIA 19
63-400 Ostrów Wlkp

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!