Operator Wózka Widłowego

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Jesteśmy Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie, dla naszego Klienta z Ostrowa Wielkopolskiego, międzynarodowej firmy będącej liderem wśród producentów części do samochodów osobowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki: • prace związane z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami• Zapewnienie płynności ruchu zewnętrznego i wewnętrznego• Załadunek wysyłek, rozładunek dostaw• Zapewnienie porządku w magazynie

Wymagania: • Uprawnienia na wózek widłowy• Uprawnienia do wymiany butli gazowej• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - mile widziane• Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy możliwość pracy tymczasowej na następujących warunkach:

• Zatrudnienie od zaraz

• Umowę o pracę na pełen etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa (od 2300 PLN) + premie miesięczne + premie kwartalne + dodatek systemowy + inne bonusy

• Możliwość podwyżki podstawy (o ponad 500 PLN!) i przejścia do klienta już po miesiącu

TWOI ZNAJOMI SZUKAJĄ PRACY NA MAGAZYNIE??? POLEĆ ICH DO NAS!!

NAPISZ E-MAIL LUB WYŚLIJ SMS - CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA!

Wynagrodzenie
2000 zł
Zgłoszone: 07-09-2017

do końca: 7 dni, 23 godziny

Małgorzata Adecco Poland

tel: 723190219

www: adeccopraca.pl
ul. Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!