Technolog (specjalność: pomiary masowego przepływu powietrza)

Zakres obowiązków: prowadzenie procesów pomiaru masowego przepływu powietrza od koncepcji aż po fazę produkcyjną, wdrażanie i uruchamianie urządzeń do pomiaru masowego przepływu powietrza, tworzenie procedur pomiarowych, nadzór techniczny nad realizacją pomiarów w produkcji, przygotowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z wewnętrznymi procedurami, koordynacja działań z głównym oddziałem Advance Technology Division - Meyer Tool USA. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne lub pokrewne), znajomość zasad rysunku konstrukcyjnego i jego interpretacji, znajomość procesów technologicznych i podstawowych technik pomiarowych, znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD (znajomość UGS CAD CAM będzie dodatkowym atutem), znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, kreatywność. Oczekiwania: bardzo dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność analitycznego myślenia, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną, pracę przy ciekawych i rozwijających projektach, różnorodne świadczenia pracownicze (bogaty pakiet socjalny, Pracowniczy Program Emerytalny, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji). Zainteresowanych prosimy o składanie ofert (list motywacyjny i CV) do Działu Personalnego naszej Spółki lub pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@meyertool.pl
W CV prosimy zamieszczać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowym (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późń. zm).
Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Zgłoszone: 08-03-2017

do końca: -23 sekund

Meyer Tool Poland Sp. z o.o.

ul. Inwestorska 7
62-800 Kalisz

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!