dnia | tygodnia | miesiaca | roku

92acc1b250b920f383ee56225c652a5f.png

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 12 wpisów

Coaching to proces, który pozwala w wielu obszarach naszego życia nieco usprawnić  działanie i nieco rozjaśnić postrzeganie. Napisałam „nieco”, ale równie odpowiednie będzie „mocno”, bo wszystko zależy od osoby, która coaching zaczyna. Można w proces coachingowy wejść, rozejrzeć się i podziękować, a można wejść i nie wyjść pozostając w nowo poznanej rzeczywistości swoich możliwości.

Przygotowałam dla Ciebie listę kilku zdań, które codziennie rano lub na dobranoc możesz sobie powtarzać. Dzięki temu świadomie przekażesz sobie pozytywną i wzmacniającą twoje działania, informację. Co więcej, skupiając na nich uwagę, kaźdego dnia będą w twoim zasięgu.

Mam dziś dla Ciebie listę siedmiu czynności, którym niemal każdego dnia oddajemy niepotrzebnie energię. Szybkie ćwiczenie - gdybyś codziennie dostał bonusową porcję energię, co mógłbyś robić inaczej? Z czym byłoby Ci lepiej? Na co byś ją spożytkował? Masz już? Cudownie! Zobaczmy teraz skąd można czerpać dodatkową energię, a właściwie, w jaki sposób uwolnić jej naturalną ilość.

Niewątpliwą siłą coachingu są pytania zadawane podczas sesji. Jedno pytanie daje niekiedy więcej niż kilka odpowiedzi. Jeśli dobrze naświetla interesujący nas temat, jeśli dotyka tego, czego nie widzimy lub zobaczyć nie chcemy - daje nowy obraz rzeczywistości. Dziś chciałabym zachęcić cię do samodzielnego spotkania z pytaniem: " po co mi to?" . Zobaczmy co może przed nami odkryć.

Odnoszę czasem wrażenie, że marudzenie jest jak wirus - kiedy się zacznie, nie sposób skończyć. Wirus ten jest o tyle szkodliwy, że zaraża i bywa niedostrzegalny. Dostrzeżmy go więc wspólnie i pożegnajmy na zawsze.

Dołącz do
swoich znajomych!