Bernarda, Sabiny, Samuela
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Końskie pokonane po raz drugi

2018-05-12 19:27:53

Po raz drugi w tym sezonie szczypiorniści KPR Ostrovii pokonali KSSPR Końskie, tym razem wygrywając we własnej hali 32:28.

Po dość udanym pierwszym kwadransie ostrowian, z czasem goście zaczęli odrabiać straty i udało im się doprowadzić do remisu 15:15, którym zakończyła się pierwsza połowa.

Przez większość drugiej połowy oba zespoły toczyły w miarę wyrównany bój, ale ostatnie dziesięć minut należało do opdopiecznych trenera Kotlińskiego, którzy uzyskali 4-bramkową przewagę i utrzymali ją do końca meczu.

KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 32:28 (15:15)

Ostrovia: Tomasz Piskorski, Dawid Glabik - Tomasz Klara 1, Mariusz Kuśmierczyk 3, Dawid Stempniak 1, Patryk Marciniak 6, Erwin Stachowski 3, Mateusz Wojciechowski 2, Patryk Staniek 4, Jakub Tomczak 3, Mikołaj Przybylski, Damian Krzywda 7, Grzegorz Salamon 2, Artur Brychcy

W Kaliszu w dniach 18-20 czerwca odbył się Finał Ogólnopolski „Kocham Ręczną na Orliku", zorganizowany przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu PGNiG oraz ZPRP. W zawodach wzięli udział uczniowie...

2018-06-21 15:41:04

Zwycięstwem zakończyli tegoroczne rozgrywki piłkarze ręczni KPR Ostrovii pokonując na wyjeździe Politechnikę Anilanę Łódź 28:26.

2018-05-31 18:11:03

Udanie ze swoimi kibicami pożegnała się ostrowska drużyna, która pokonała wyżej notowaną Olimpię Piekary Śląskie 35:34.