Anety, Lehca, Leona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Młody pingpongista wystartuje w Mistrzostwach Polski

2018-02-13 12:17:35

Krzysztof Katafiasz, młody zawodnik LKS-u Tajfun Ostrów Wielkopolski, osiągnął duży sukces sportowy awansując do indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w dniach 15-18 lutego br. w Ustrzykach Dolnych w województwie Podkarpackim. Awans Krzysztof Katafiasz wywalczył w rozgrywanych w minioną niedziele w Poznaniu młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolskich, w których zajął trzecie miejsce stanowiące bezpośrednią przepustkę do Mistrzostw Polski.

- To duży sukces naszego młodego zawodnika, ale i zarazem nagroda za ciężką prace, którą Krzysztof wykonuje każdego dnia, bo jak wiadomo jest to tytan pracy. Pozostało tylko kilka dni do Mistrzostw Polski które trzeba będzie ciężko przepracować, ale nie ma presji na wynik, więc oby tylko pogoda dopisała podczas dalekiej podróży do Ustrzyk Dolnych – podsumował Robert Strzelczak, prezes LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

Inf. Robert Strzelczak

W sobotę 10 lutego Ludowy Klub Sportowy Tajfun Ostrów Wielkopolski był organizatorem III Grand Prix w tenisie stołowym w kategorii żaków i kadetów.

2018-02-12 17:33:21

Dwa medale przywieźli z Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w tenisie stołowym zawodnicy LKS Tajfuna Ostrów Wielkopolski. Jeden krążek więcej zdobyli pingpongiści Ochmana Raszków.

2018-02-08 13:49:30

Tajfun Ostrów i Ochman Raszków odnotowały komplet zwycięstw w wyjazdowych meczach 11 i 12 kolejki II ligi tenisa stołowego.