Wynik miał być drugorzędny, ale nie aż tak… /foto/

Wynik miał być drugorzędny,...

W meczu na szczycie 2. Ligi Żużlowej Stal Rzeszów zaprezentowała pełnię...
Nowa stacja Ostrowskiego Roweru Miejskiego

Nowa stacja Ostrowskiego...

Od piątku mieszkańcy Ostrowa mogą korzystać z nowej stacji Ostrowskiego...
Remis Ostrovii

Remis Ostrovii

Dotknięta plagą kontuacji i w konsekwencji występująca w nieco...
Harcerze powrócili ze Zlotu w Gdańsku /foto/

Harcerze powrócili ze Zlotu...

Grupa 10 harcerzy z ostrowskiego Hufca ZHP powróciła właśnie z 10-dniowego...
Cenna wygrana Centry

Cenna wygrana Centry

Piłkarze Centry pokonali 3:2 Stainer Polonię Leszno w meczu 4. kolejki IV...
2e280ad5a8b3e0efb5ecefb5402b7b77.png
20
Poniedziałek
Sierpień 2018
Loading...
Poprzedni Sierpień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Bernarda, Sabiny, Samuela
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

III Grand Prix Południowej Wielkopolski

2018-02-12 17:33:21

W sobotę 10 lutego Ludowy Klub Sportowy Tajfun Ostrów Wielkopolski był organizatorem III Grand Prix w tenisie stołowym w kategorii żaków i kadetów.

Mimo mroźnego poranka na zawody stawiła się czołówka najlepszych zawodników w wyżej wymienionych kategoriach z Południowej Wielkopolski. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i wiele meczów było bardzo zaciętych, szczególnie w najmłodszych kategoriach żaczek i żaków.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie - Andrzej Poźniak i Tomasz Kowalczyk. Najlepszych sześciu zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych zostało udekorowanych pucharami, medalami, dyplomami i drobnymi nagrodami rzeczowymi. Fundatorami nagród byli: LKS Tajfun, OZTS Południowa Wielkopolska oraz firma Tasomix.

Żaczki:
1 miejsce - Dominika Cieślak ( UKS "Chrobry" Gizałki)
2 miejsce - Gabriela Lubieniecka (LKS "Orzeł" Wysocko Wielkie)
3 miejsce - Klaudia Słupska (UKS "Chrobry" Gizałki)
4 miejsce - Magdalena Podlecka (UKS "Komorzanka" Komorze)
5 miejsce - Natalia Kubiak (UKS "Chrobry" Gizałki)
6 miejsce - Zofia Ławnicka (UKS "Komorzanka" Komorze)

Żacy:
1 miejsce - Jakub Szymański (UKS "Komorzanka" Komorze)
2 miejsce - Szymon Barański (LKS Gołuchów)
3 miejsce - Tymoteusz Nowacki (LKS "Orzeł" Wysocko Wielkie)
4 miejsce - Bartosz Skiba (UKS "Maraton" Moskurnia)
5 miejsce - Julian Szcześniak (UKS "Komorzanka" Komorze)
6 miejsce - Paweł Sitek (LKS "Orzeł" Wysocko Wielkie)

Kadetki:
1 miejsce - Ewa Mazurek (UKS "Chrobry" Gizałki)
2 miejsce - Wiktoria Jankowiak (UKS "Chrobry" Gizałki)
3 miejsce - Wiktoria Wewior (LKS "TAJFUN" Ostrów Wlkp.)

Kadeci:
1 miejsce - Michał Dymacz (LKS "TAJFUN" Ostrów Wlkp.)
2 miejsce - Robert Baranowski (LKS "TAJFUN" Ostrów Wlkp.)
3 miejsce - Dawid Gawron (UKS "Maraton" Moskurnia)
4 miejsce - Mikołaj Kamzol (LKS "TAJFUN" Ostrów Wlkp.)
5 miejsce - Paweł Idziaszek (UKS "Komorzanka" Komorze)
6 miejsce - Wojciech Nowak (LKS "TAJFUN" Ostrów Wlkp.)

Inf. Robert Strzelczak



Tenisiści stołowi Tajfuna Ostrów i Ochmana Raszków, wzorem lat ubiegłych, zapewnili sobie udział w turnieju finałowym II ligi pewnie pokonując rywali w meczach rewanżowych drugiej rundy play-off.

2018-04-23 22:54:26

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi tenisiści LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski w X Turnieju tenisa stołowego o puchar klubu UKS Doliwa Rozdrażew. 

2018-04-19 10:57:37

W pierwszym meczu drugiej rundy play-off tenisiści stołowi drugoligowego Tajfuna Ostrów Wielkopolski odnieśli cenne zwycięstwo na wyjeździe, pokonując drużynę Sparty Złotów 6:4.

2018-04-11 10:44:29

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!