Henryka, Igi, Włodzimierza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Sensacja w Lesznie! Odolanovia lepsza od Polonii

2017-11-18 16:40:53

Tylko najwierniejsi kibice Odolanovii mogli oczekiwać, że ich drużyna powlaczy w Lesznie z wyżej notowaną Polonią choćby o jeden punkt. Tymczasem odolanowianie sprawili nie lada niespodziankę wygrywając 2:0 i zapisując na swoje konto szóste zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Odolanowianie od początku meczu prezentowali się zaskakująco dobrze, bo choć gra była wyrównana, to jednak zważywszy na klasę rywala, taki obraz gry był niespodzianką. Jeszcze większym zaskoczeniem była akcja Odolanovii w 24 minucie zakończona celnym strzałem Bartosza Zmyślonego, dającym odolanowianom prowadzenie 1:0. Mimo wysiłków gospodarzy do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie leszczynianie nasilili swoje ataki, nadal nie potrafili pokonać dobrze broniącej defensywy Odolanovii. Wydawało się, że bramka wisi w powietrzu, tymczasem odolanowianie potrafili przeprowadzić skuteczną kontrę, którą wykończył celnym strzałem Sebastian Schneider, rozstrzygając w ten sposób losy meczu i ustalając wynik na 0:2.

Stainer Polonia Leszno - Odolanovia Odolanów 0:2 (0:1)

bramki:
Bartosz Zmyślony 24', Sebastian Schneider 85'

szczegóły za chwilę...

Już po raz dziesiąty w Łąkocinach zorganizowano Memoriał Aleksandra Szuberta, społecznika, radnego gminnego, piłkarza i współzałożyciela LZS „Ogniwo” Łąkociny. Tym razem organizatorzy postanowili...

2018-06-28 19:07:31

Drugi Turniej Memoriałowy Jana Szuławego już za nami. W tym roku rywalizowały drużyny z roczników 2006 i młodszych. Zarząd klubu zaprosił na piłkarskie święto małżonkę śp. Jana, Annę oraz dzieci i...

2018-06-26 10:50:26

LKS Piast Czekanów już po raz drugi organizuje Turniej Memoriałowy im. Jana Szuławego. Tym razem rywalizować będą drużyny młodzików w rocznikach 2006/2007.