Klaudyny, Romana, Tomasza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Pogoń coraz wyżej

2017-10-14 18:10:18

Zgodnie z oczekiwaniami Pogoń Nowe Skalmierzyce nie miała problemów z pokonaniem w wyjazdowym meczu Korony Piaski, wygrała pewnie 3:0 i umocniła się w czołówce IV ligi.

Ekipa Pogoni przeważała od pierwszych minut, dążąc do uzyskania jak najszybciej pierwszego gola. Sztuka ta udała się po blisko kwadransie gry Piotrowi Józefiakowi. Mimo dobrej gry i wyraźnej przewagi, więcej goli w pierwszej połowie skalmierzyczanom nie udało się zdobyć.

Kolejne bramki padły po przerwie. Cztery minuty po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Adam Majewski, a dziesięć minut później wynik ustalił Jakub Jóźwiak.

Pogoń po tej wygranej awansowała na 3 miejsce w tabeli, a już za tydzień czeka ją bardzo ważne spotkanie z Polonią Kępno.

Korona Piaski – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3 (0:1)

bramki:

Piotr Józefiak 14', Adam Majewski 49', Jakub Jóźwiak 59'

Przeczytaj również
Piłkarze Centry Ostrów w pokonali na wyjeździe Energetyka Gryfino 1:0 odnosząc piąte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

2017-11-11 15:00:16

Ostatnią kolejkę rozegrały zespoły z Okręgówki i A-klasy. Rozgrywki zakończyły już zespoły B-klasy, a do przerwy zimowej pozostały już "ostatki" w postaci kilku zaległych spotkań.

2017-11-12 19:28:20

Piłkarze Ostrovii bliscy byli przedłużenia zwycięskiej passy w meczu z 3. w tabeli Polonią Leszno. Trzy bramki gości zdobyte w drugiej połowie pozwoliły im wywieźć ze Stadionu Miejskiego 1 punkt.