Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Wiktoria Polak srebrną medalistką Mistrzostw Polski /foto/

2017-10-11 11:35:34

Wiktoria Polak z Walentynowa (gm. Raszków) reprezentująca KTK Kalisz, zdobyła srebrny medal na Szosowych Mistrzostwach Polski w jeździe na czas dwójek.

W 29 września 2017 roku odbyły się Szosowe Mistrzostwa Polski w jeździe na czas dwójek oraz drużyn. W kategorii juniorka Wiktoria Polak z Walentynowa wraz z klubową koleżanką Julią Kowalską zdobyły srebrny medal. Obie zawodniczki trenują na co dzień w Kaliskim Towarzystwie Kolarskim Kalisz.

Głównym organizatorem zawodów było Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, a także Wójtowie Gmin: Godziesze Wielkie, Opatówek i Brzeziny, Starosta Kaliski, Miasto Kalisz oraz Wielkopolski Związek Kolarski.

Mistrzostwa Polski dwójek i drużyn rozgrywane były na drogach powiatu kaliskiego już po raz trzeci.

W sobotę 11 listopada na torze speedrowerowym przy Stadionie Miejskim w Ostrowie odbył się Turniej Niepodległości. Na dwóch pierwszych pozycjach uplasowali się ostrowscy zawodnicy - Piotr Kupczyk...

2017-11-11 15:46:07

Filip Michalski indywidualnie i I LO drużynowo ze złotymi medalami Mistrzostw Powiatu w szachach.

2017-10-30 16:21:15

Znakomicie spisały się sztafety dziewcząt i chłopców z III LO reprezentujące powiat ostrowski w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych 10x800 m. Chłopcy zajęli 3. miejsce, a...