Bednarek z „Talizmanem” w ostrowskim klubie

Bednarek z „Talizmanem” w...

Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową,...
W Skrzebowej odnowiono zabytki

W Skrzebowej odnowiono zabytki

Zabytkowa chrzcielnica i przenośny feretron z obrazami maryjnymi...
Świąteczna Ostrovia 1909

Świąteczna Ostrovia 1909

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia pokazuje jak znakomitą rodzinę...
Doskonalili umiejętności mediacyjne w Gdańsku

Doskonalili umiejętności...

Powiat ostrowski stawia na młodzież, a młodzież stawia na zdobywanie nowych...
Dezerter po raz pierwszy zagra w Fanaberii

Dezerter po raz pierwszy...

Legenda polskiego punk-rocka po raz pierwszy zagra w ostrowskiej Fanaberii...

Szkoła bez zadań domowych?

SP 14 podjęła decyzję o niezadawaniu obowiązkowych pisemnych prac domowych. Jaka jest twoja ocena tego pomysłu?

Historia i wyniki »

15
Piątek
Grudzień 2017
Loading...
Poprzedni Grudzień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Celiny, Ireneusza, Niny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

Kolejny sukces SP 7 w Konkursie SKO /foto/

2017-10-05 10:29:28

W Szkole Podstawowej nr 7 od wielu lat działa Szkolna Kasa Oszczędności. Jednak w ostatnim czasie SKO zwiększyła swoją aktywność, a jej wysiłki w promowaniu oszczędzania wśród uczniów, zostały docenione w Konkursie SKO.

W czwartek 28 września br. w hotelu Villa Royal w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane przez Bank PKO dla dyrektorów szkół oraz opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności. Było to spotkanie podsumowujące kolejną edycję Konkursu dla SKO. W spotkaniu uczestniczyli m.in. dyrektor Oddziału 1 w Ostrowie Wielkopolskim Mariusz Mąkosza, dyrektor Obsługi Klienta Barbara Rosik oraz  p. Sabina Nowak.

Kronika, która przedstawiała całoroczne działania Szkolnego Klubu SKO została po raz trzeci nagrodzona przez Regionalną Komisję Ocen. Dyrektor SP 7 Urszula Twardowska z rąk dyrektora Oddziału PKO Banku Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim Mariusza Mąkosza odebrała nagrodę III Stopnia w Etapie Regionalnym, która wiąże się z nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł. Również opiekunowie SKO Marta Przybylska oraz Agnieszka Szewczyk zostały wyróżnione i otrzymały Brązową Odznakę w Konkursie dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagroda przyznawana jest opiekunom, którzy wykazali się w ubiegłym roku szkolnym zaangażowaniem i kreatywnością w promowaniu przedsiębiorczości wśród uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 7 otrzymała również wyróżnienie, za aktywną działalność w ramach „Programu SKO” w roku szkolnym 2016/2017 oraz za najwyższy poziom rozpowszechniania SKO wśród uczniów szkoły, w grupie szkół współpracujących z 1 Oddziałem PKO Banku Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Opiekun SKO w SP 7 Marta Przybylska przedstawiła kronikę szkoły uczestnikom spotkania oraz opowiedziała o działaniach podejmowanych przez SKO w SP 7. Było to szczególne wyróżnienie, ponieważ taką okazję miały tylko dwie szkoły z naszego regionu i tylko jedna z Ostrowa Wielkopolskiego.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy w ubiegłym roku szkolnym angażowali się w wydarzenia związane z SKO i już teraz zapraszamy do udziału w nowych konkursach oraz aktywnego oszczędzania z „Żyrafą Lokatką”.


Inf. Marta Przybylska, Agnieszka Szewczyk / opiekunowie SKO w SP 7/„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro”. Te mądre słowa Ojca Świętego Jana Pawła II mogą stanowić przesłanie kolejnej, dwunastej już edycji konkursu wiedzy o życiu i pontyfikacie papieża...

2017-12-08 11:28:42

Od września w Szkole Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim odbywają się zajęcia dodatkowe z matematyki podczas, których realizowany jest projekt mPotęga pt. „Matematyczne...

2017-12-13 17:19:33

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowała 6 grudnia XXIII  Turniej Mikołajkowy. 

2017-12-13 18:28:01

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!