Z boisk Okręgówki, A-klasy i B-klasy /foto/

Liderzy nie zwalniają tempa - w Okręgówce Piast Czekanów, a w B-klasie Ostrovia II i Huragan Szczury pewnie wygrywały swoje mecze, a na fotel wicelidera awansowała Tarchalanka.

W kaliskiej Okręgówce w powiatowych derbach piłkarze Piasta Czekanów pokazali na boisku w Jankowie Przygodzkim, że nieprzypadkowo są liderem tabeli. Ekipa Piasta zdominowała rywala, w czym znacznie pomogła im bramka zdobyta już w 10 minucie przez Huberta Mesnerowicza. W kolejnych minutach czekanowianie mieli sporo akcji bramkowych, wykorzystali jednak tylko jedną – w 79 minucie strzałem z półdystansu wynik meczu na 2:0 ustalił Kacper Grzmil.

Raszkowianka, podejmująca Victorię Skarszew przez ponad godzinę nie potrafiła udowodnić swojej przewagi zdobyciem gola i dopiero w 65 minucie Patryk Adamski otworzył wynik meczu. W 84 minucie na 2:0 podwyższył Adam Potarzycki, goście zaś w doliczonym czasie strzelili bramkę kontaktową i mecz zakończył się wygraną Raszkowianki 2:1.

W grupie 1 A-klasy OKS Ostrów pokonał 5:3 RKS Radliczyce, a strzeleniem 4 bramek popisał się Damian Wnuk. W grupie 2 LKS Czarnylas zanotował równie efektowny wynik pokonując 5:2 LZS Siedlików, natomiast Chynowa przegrała w Czajkowie 1:2.

W B-klasie warto odnotować wygrane po 4:1 Tarchalanki i Błyska Daniszyn w grupie 1 oraz w grupie 3 „hokejowe” wyniki w derbach Ostrowa i gminy Ostrów: Ostrovia II pokonała KUKS Zębców aż 6:0, a Huragan Szczury rozgromił Wtórkowiankę 12:0. Ostrovia i Huragan współliderują w swojej grupie. Komplet wyników zespołów z powiatu ostrowskiego B-klasy prezentujemy poniżej.

Sokoły Droszew - Iskra-Prosna Sieroszewice 7:2

W galerii prezentujemy zdjęcia z meczu Piasta z Baryczą, z którego pełną fotorelację obejrzeć można TUTAJ.