Efektowna inauguracja piłkarek Ostrovii /foto/

Aż 8:0 pokonały piłkarki Ostrovii ekipę rezerw Kotwicy Kórnik na inaugurację rozgrywek III ligi.

To był mecz dosłownie i w przenośni "do jednej bramki". Ostrowianki od początku meczu narzuciły rywalkom swój styl gry obejmując prowadzenie już w 4 minucie. Pięć minut później Małgorzata Knuła po raz drugi umieściła piłkę w siatce, a po kwadransie gry było już 3:0. Wysokie prowadzenie osłabiło nieco impet biało-czerwonych, ale w 35 minucie M. Knuła raz jeszcze pokonała bramkarkę z Kórnika i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0.

Ledwie sędzia rozpoczął drugą połowę, a już szybka akcja Ostrovii dała gospodyniom bramkę numer 5, a jej zdobywczynią była Ola Krawiec. W pierwszym kwadransie gry po przerwie gole strzelały jeszcze Gosia Knuła i dwukrotnie Katarzyna Ciesiółka i choć ostrowianki bardzo chciały "wykręcić" wynik dwucyfrowy, to przez ostatnie pół godziny nie udało im się więcej zdobyć gola.

TP Ostrovia Ostrów - Kotwica II Kórnik 8:0 (4:0)

Bramki: Knuła 4', 9', 15', 35', 52', Krawiec 46', Ciesiółka 56', 60'

Ostrovia: Brucheiser (75' Kociemba), Świerblewska, Marczak, Wdowczyk (55' Michalak), Napieralska, Kamińska (65' Kukuła), Czerniejewska (53' Stasiak), Kowalska, Knuła, Ciesiółka, Krawiec