Autobusem bez biletu, ale z... dowodem rejestracyjnym

Autobusem bez biletu, ale...

Miejski Zakład Komunikacji po raz kolejny dołączy do świętowania...
Gosia Dvořáková za kołem podbiegunowym

Gosia Dvořáková za kołem...

Czas na nowy sezon najpiękniejszych spotkań podróżniczych w Ostrowie...
„Orfeusz w Italii” i sukces „Gwiazdy” /foto/

„Orfeusz w Italii” i sukces...

Kolejne sukcesy odniosła Grupa Baletowa „Gwiazda” na X Międzynarodowym...
Oryginalny medal na 55. Bieg Republiki Ostrowskiej

Oryginalny medal na 55....

Oryginalny medal w kształcie logotypu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego czeka...
Taniec na warsztacie

Taniec na warsztacie

Uczestnicy zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury biorą udział w warsztatach...
8b1e49b07e66263df676b77d91692ec7.png
20
Środa
Wrzesień 2017
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Przedsiębiorcy przy szachownicy

2017-09-08 16:33:24

22 września br., w Jaśminowym Dworku w Gutowie, już po raz dziewiąty odbędą się Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach. Pomysłodawcą i głównym organizatorem rozgrywek jest Grupa DGCS z Kalisza. Wydarzenie to jest nie tylko ogólnopolskim turniejem, ale to również okazja do spotkania miłośników gry w szachy oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Każdego roku w turnieju uczestniczy liczne grono przedsiębiorców i przedstawicieli administracji państwowej. 

Na liście członków Komitetu Honorowego tegorocznego spotkania znalazły się takie nazwiska jak: Andrzej Dera - sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Tomasz Delega– prezes Polskiego Związku Szachowego oraz Tomasz Sielicki- przewodniczący Rady Przyjaciół Szachów. Patronat honorowy nad eventem objęli: marszałek Województwa Wielkopolskiego, starosta Powiatu Ostrowskiego, prezydenci miast: Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski oraz towarzystwa szachowe.

IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach 2017 rozegrane zostaną w dwóch grupach:
-bursztynowej, dla przedsiębiorców, którzy nie brali udziału w turniejach klasyfikacyjnych, grających w szachy amatorsko, oraz
- diamentowej, dla zawodników, których ranking PZSZach jest wyższy niż 1600.

- Dodatkową atrakcją dla pasjonatów szachów będzie możliwość wzięcia udziału w symultanie z gościem specjalnym tegorocznych Mistrzostw. Karina Szczepkowska, srebrna medalistka olimpijska Baku 2016 r. rozegra mecz szachowy równolegle z pięcioma przeciwnikami na czas – informują organizatorzy.

Konkurencja szachowa to stała pozycja w programie wydarzenia, które w tym roku organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć o możliwość wymiany doświadczeń, czy zdobycia dodatkowej wiedzy w zakresie rozwoju biznesu podczas DGCS Biznes Forum.

- Spotkanie to, w reprezentatywnym gronie przedstawicieli różnych dziedzin gospodarki, z pewnością stworzy wyjątkową okazję do merytorycznej dyskusji na tematy ważne dla każdego menadżera, biznesmena, czy osób zainteresowanych rozwojem biznesu w Polsce, a które dotyczą usług, rozwiązań wspierających biznes oraz przekazywania profesjonalnych rekomendacji, czy rozbudowywania sieci kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców – przekonują organizatorzy Forum.

Wśród zagadnień poruszanych podczas Forum znajdą się m.in.: rola controllingu i znaczenie informacji w procesie zarządczym, wykorzystanie elastycznego systemu ERP do kontroli nad produkcją, najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących zatrudnienia cudzoziemców, czy zastosowanie rozwiązań systemu CRM do sprzedaży i obsługi klienta. w zakresie nauki.

Corocznie, w mistrzostwach bierze udział ok. 120-180 osób. Osoby zainteresowane wydarzeniem mogą zgłaszać swój udział do 18 września br. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.szachy.dgcs.pl .

Biuro Prasowe UMMiejski Zakład Komunikacji po raz kolejny dołączy do świętowania Międzynarodowego Dnia bez Samochodu. 

2017-09-20 08:37:36

Za nami półmetek głosowania w III edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jakie projekty są bliżej realizacji i jak wygląda frekwencja na półmetku?

2017-09-18 12:57:45

Blisko stu instruktorów ZHP z Południowej Wielkopolski wzięło udział w Zbiórce Wyborczej, która odbyła się w minioną sobotę w auli I Liceum Ogólnokształcącego. Zebrani instruktorzy dokonali wyboru...

2017-09-17 11:42:02

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!