Ostrovia po raz drugi lepsza od Pogoni

Ostrovia po raz drugi...

Piłkarze Ostrovii po raz drugi pokonali w tym sezonie Pogoń Nowe...
„Muzykiem być” w Ostrowie

„Muzykiem być” w Ostrowie

Kolejne artystyczno-edukacyjne spotkanie z cyklu organizowanego przez...
Czy Moja Wola wróci do skarbu państwa?

Czy Moja Wola wróci do...

Trwa akcja zbierania podpisów pod petycją do Starosty Ostrowskiego Pawła...
Wyśpiewane zwycięstwo Mai

Wyśpiewane zwycięstwo Mai

Maja Kupczyk, uczennica klasy 3e oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej...
10 piosenek Boba Dylana rozpocznie Mazel Tov Festival

10 piosenek Boba Dylana...

Kolejną edycję Mazel Tov Festival zainauguruje szczególny koncert w...
18
Sobota
Listopad 2017
Loading...
Poprzedni Listopad Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Klaudyny, Romana, Tomasza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Przedsiębiorcy przy szachownicy

2017-09-08 16:33:24

22 września br., w Jaśminowym Dworku w Gutowie, już po raz dziewiąty odbędą się Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach. Pomysłodawcą i głównym organizatorem rozgrywek jest Grupa DGCS z Kalisza. Wydarzenie to jest nie tylko ogólnopolskim turniejem, ale to również okazja do spotkania miłośników gry w szachy oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Każdego roku w turnieju uczestniczy liczne grono przedsiębiorców i przedstawicieli administracji państwowej. 

Na liście członków Komitetu Honorowego tegorocznego spotkania znalazły się takie nazwiska jak: Andrzej Dera - sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Tomasz Delega– prezes Polskiego Związku Szachowego oraz Tomasz Sielicki- przewodniczący Rady Przyjaciół Szachów. Patronat honorowy nad eventem objęli: marszałek Województwa Wielkopolskiego, starosta Powiatu Ostrowskiego, prezydenci miast: Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski oraz towarzystwa szachowe.

IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach 2017 rozegrane zostaną w dwóch grupach:
-bursztynowej, dla przedsiębiorców, którzy nie brali udziału w turniejach klasyfikacyjnych, grających w szachy amatorsko, oraz
- diamentowej, dla zawodników, których ranking PZSZach jest wyższy niż 1600.

- Dodatkową atrakcją dla pasjonatów szachów będzie możliwość wzięcia udziału w symultanie z gościem specjalnym tegorocznych Mistrzostw. Karina Szczepkowska, srebrna medalistka olimpijska Baku 2016 r. rozegra mecz szachowy równolegle z pięcioma przeciwnikami na czas – informują organizatorzy.

Konkurencja szachowa to stała pozycja w programie wydarzenia, które w tym roku organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć o możliwość wymiany doświadczeń, czy zdobycia dodatkowej wiedzy w zakresie rozwoju biznesu podczas DGCS Biznes Forum.

- Spotkanie to, w reprezentatywnym gronie przedstawicieli różnych dziedzin gospodarki, z pewnością stworzy wyjątkową okazję do merytorycznej dyskusji na tematy ważne dla każdego menadżera, biznesmena, czy osób zainteresowanych rozwojem biznesu w Polsce, a które dotyczą usług, rozwiązań wspierających biznes oraz przekazywania profesjonalnych rekomendacji, czy rozbudowywania sieci kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców – przekonują organizatorzy Forum.

Wśród zagadnień poruszanych podczas Forum znajdą się m.in.: rola controllingu i znaczenie informacji w procesie zarządczym, wykorzystanie elastycznego systemu ERP do kontroli nad produkcją, najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących zatrudnienia cudzoziemców, czy zastosowanie rozwiązań systemu CRM do sprzedaży i obsługi klienta. w zakresie nauki.

Corocznie, w mistrzostwach bierze udział ok. 120-180 osób. Osoby zainteresowane wydarzeniem mogą zgłaszać swój udział do 18 września br. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.szachy.dgcs.pl .

Biuro Prasowe UM11 listopada 2017, po raz piąty, zebrali się mieszkańcy Ostrowa w Domu Katolickim na wspólnym "Patriotycznym Śpiewaniu". To inicjatywa ostrowskigo Hufca ZHP, we współpracy z Gimnazjum nr 4.

2017-11-12 11:40:08

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego powraca problem spalania odpadów w przydomowych piecach. Straż Miejska, w ramach akcji pn. „Chcemy oddychać w Ostrowie”, w porozumieniu z pracownikami...

2017-11-16 19:54:57

10 listopada - rocznica Republiki Ostrowskiej to dzień, w którym obchodzimy Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Z tej okazji w Ostrowskim Centrum Kultury odbyła się XLI Sesja Rady Miejskiej na...

2017-11-11 16:15:30

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!