Bartosza, Jerzego, Maliny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Nieudana inauguracja /foto/

2017-08-12 19:06:44

1:2 przegrali piłkarze Centry w meczu inaugurującym rozgrywki III ligi z rezerwami Pogoni Szczecin. Pierwszą bramkę w sezonie zdobył dla ostrowian Jakub Michalski.

Sobotni mecz nie ułożył się po myśli piłkarzy Centry. Goście rozpoczęli go z dużym animuszem i już w 8 minucie objęli prowadzenie. Nie zdeprymowało to gospodarzy. Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa gry Jakub Michalski doprowadził do wyrównania, co dało nadzieję na korzystny wynik. Niestety na pięć minut przed przerwą Pogoń strzeliła drugą bramkę, która jak się okazało rozstrzygnęła losy spotkania.

Szansa na jeden punkt pojawiła się w 85 minucie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla Centry. Niestety w tym wypadku potwierdziło się powiedzenie, że rzut karny to jeszcze nie bramka - piłka uderzona przez zawodnika Centry poszybowała nad bramką i w ten sposób trzy punkty odjechały do Szczecina.

KP Centra 1946 Ostrów - Pogoń II Szczecin 1:2 (1:2)

Bramki

Centra: Jakub Michalski 14'

Pogoń: Jakub Paprzycki 7', Mate Tsintsadze 40'

Wielkimi krokami zbliża się IV edycja Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. W imprezie dla młodych piłkarzy z rocznika 2007 oprócz uznanych krajowych zespołów udział wezmą kluby z...

2017-08-22 00:12:03

Remisem 1:1 zakończył się wyjazdowy mecz Pogoni Nowe Skalmierzyce z Turem Turek w 4 kolejce IV ligi.