Centra ucieka rywalom /foto/

W meczu na szczycie IV ligi Centra Ostrów pokonała Victorię Września 2:1 umacniając się na pozycji lidera.

Oba zespoły rozpoczęły ten mecz mocno skoncentrowane, skupiając się przede wszystkim na tym, by nie stracić w pierwszych minutach bramki, która mogłaby „ustawić” cały mecz. Jedni i drudzy pilnowali się na tyle skutecznie, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Wynik meczu otworzył w 62 minucie Marcin Kucharski, co wyraźnie pobudziło oba zespoły, czego efektem była bramka na 2:0 zdobyta kwadrans później przez Jakuba Michalskiego. Goście nie zamierzali składać broni i na trzy minuty przed końcem zdobyli bramkę kontaktową, co sprawiło, że końcówka była bardzo nerwowa, ostatecznie jednak Centra wybroniła prowadzenie inkasując komplet punktów.

Centra Ostrów - Victoria Września 2:1 (0:0)

Bramki dla Centry: 62' Marcin Kucharski, 79' Jakub Michalski