Bogusława, Liwiusza, Tekli
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Remis Centry na początek

2017-03-18 16:08:10

Tylko jeden punkt wywalczyła na inaugurację Centra Ostrów. Pierwszy mecz rundy wiosennej, przed własną publicznością ostrowianie zremisowali z Victorią Ostrzeszów 1:1.

Ostrowianie nie wykorzystali szansy na zainkasowanie trzech punktów, mimo iż przez większość meczu byli stroną przeważającą. Przewagę tą potwierdzili w pierwszej połowie bramką Michała Kucharskiego, zdobytą w 28 minucie.

Po zmianie stron coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście, piłkarze Centry nie potrafili ostudzić ich zapału kolejną bramką. Na osiem minut przed końcem meczu ostrzeszowianie dopięli w końcu swego zdobywając bramkę wyrównującą i w ten sposób mecz zakończył się podziałem punktów.

Centra Ostrów - Victoria Ostrzreszów 1:1 (1:0)

bramki

Centra: Michał Kucharski 28'

Victoria: Damian Grondowy 82'

W Restauracji Jubilatka odbyło się podsumowanie IV Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację...

2017-09-22 12:43:22

Piłkarki Ostrovii deklasują jak na razie swoje ligowe przeciwniczki. Zespół seniorek pokonał w niedzielę w wyjazdowym meczu Delfina Ślesin aż 10:0, wygraną zanotowały również juniorki występujące...

2017-09-17 20:12:53

Liderzy nie zwalniają tempa - w Okręgówce Piast Czekanów, a w B-klasie Ostrovia II i Huragan Szczury pewnie wygrywały swoje mecze, a na fotel wicelidera awansowała Tarchalanka.