Bartosza, Jerzego, Maliny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Remis Centry na początek

2017-03-18 16:08:10

Tylko jeden punkt wywalczyła na inaugurację Centra Ostrów. Pierwszy mecz rundy wiosennej, przed własną publicznością ostrowianie zremisowali z Victorią Ostrzeszów 1:1.

Ostrowianie nie wykorzystali szansy na zainkasowanie trzech punktów, mimo iż przez większość meczu byli stroną przeważającą. Przewagę tą potwierdzili w pierwszej połowie bramką Michała Kucharskiego, zdobytą w 28 minucie.

Po zmianie stron coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście, piłkarze Centry nie potrafili ostudzić ich zapału kolejną bramką. Na osiem minut przed końcem meczu ostrzeszowianie dopięli w końcu swego zdobywając bramkę wyrównującą i w ten sposób mecz zakończył się podziałem punktów.

Centra Ostrów - Victoria Ostrzreszów 1:1 (1:0)

bramki

Centra: Michał Kucharski 28'

Victoria: Damian Grondowy 82'

Wielkimi krokami zbliża się IV edycja Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. W imprezie dla młodych piłkarzy z rocznika 2007 oprócz uznanych krajowych zespołów udział wezmą kluby z...

2017-08-22 00:12:03

Remisem 1:1 zakończył się wyjazdowy mecz Ostrovii z Białym Orłem Koźmin.

2017-08-19 19:25:58

Ze zmiennym szczęściem potoczyły się mecze drużyn powiatu ostrowskiego rozegrane w miniony weekend w kaliskiej Okręgówce i A-klasie. W sumie 6 naszych zespołów odnotowało 2 zwycięstwa, 1 remis i 3...