Agnieszki, Jarosława, Nory
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Remis Centry na początek

2017-03-18 16:08:10

Tylko jeden punkt wywalczyła na inaugurację Centra Ostrów. Pierwszy mecz rundy wiosennej, przed własną publicznością ostrowianie zremisowali z Victorią Ostrzeszów 1:1.

Ostrowianie nie wykorzystali szansy na zainkasowanie trzech punktów, mimo iż przez większość meczu byli stroną przeważającą. Przewagę tą potwierdzili w pierwszej połowie bramką Michała Kucharskiego, zdobytą w 28 minucie.

Po zmianie stron coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście, piłkarze Centry nie potrafili ostudzić ich zapału kolejną bramką. Na osiem minut przed końcem meczu ostrzeszowianie dopięli w końcu swego zdobywając bramkę wyrównującą i w ten sposób mecz zakończył się podziałem punktów.

Centra Ostrów - Victoria Ostrzreszów 1:1 (1:0)