Bogny, Walerii, Witalisa
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Remis Centry na początek

2017-03-18 16:08:10

Tylko jeden punkt wywalczyła na inaugurację Centra Ostrów. Pierwszy mecz rundy wiosennej, przed własną publicznością ostrowianie zremisowali z Victorią Ostrzeszów 1:1.

Ostrowianie nie wykorzystali szansy na zainkasowanie trzech punktów, mimo iż przez większość meczu byli stroną przeważającą. Przewagę tą potwierdzili w pierwszej połowie bramką Michała Kucharskiego, zdobytą w 28 minucie.

Po zmianie stron coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście, piłkarze Centry nie potrafili ostudzić ich zapału kolejną bramką. Na osiem minut przed końcem meczu ostrzeszowianie dopięli w końcu swego zdobywając bramkę wyrównującą i w ten sposób mecz zakończył się podziałem punktów.

Centra Ostrów - Victoria Ostrzreszów 1:1 (1:0)

bramki

Centra: Michał Kucharski 28'

Victoria: Damian Grondowy 82'

Przeczytaj również
7 wygranych, 1 remis i 5 porażek odnotowały zespoły powiatu ostrowskiego występujące w A-klasie i B-klasie. Pozycje liderów w swoich grupach utrzymują Piast Czekanów i Tarchalanka Tarchały...

2017-04-24 19:21:57

Nie udało się piłkarkom Ostrovii odnieść pierwszego ligowego zwycięstwa w 2017 roku. Mustang Wielgie szybko objął prowadzenie, pieczętując wygraną 3:1 w ostatniej minucie meczu.

2017-04-22 18:06:56

Pogoń Nowe Skalmierzyce po pasjonującym meczu pokonała Rawię Rawicz 2:1 po kilku miesiącach powracając na fotel lidera IV ligi.