Z Tarnovią na remis

Sparing numer 10 w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej IV ligi grupy południowej za piłkarzami Ostrovii 1909. W niedzielę biało-czerwoni na boisku w Jarocinie walczyli z Tarnovią Tarnowo Podgórne (IV liga, grupa północna), tym razem notując remis 1:1.

W sprawdzianie tym zabrakło trzonu najbardziej doświadczonych graczy ostrowskiej drużyny.  Szansę dostali młodzi zawodnicy, którzy we wcześniejszych grach kontrolnych pokazywali, że walcząc w rozgrywkach B Klasy zbierają cenne doświadczenie. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy w 11 minucie objęli prowadzenie. W 47 minucie Paweł Zadka trafił na 1:1. Rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:1(0:1)

Bramka dla Ostrovii 1909: Paweł Zadka (46’)