Moto-Jelcz lepszy o jedną bramkę

Piłka ręczna

Zaległe spotkanie w I lidze grupy B przyniosło dużo emocji, niestety w końcówce więcej zimnej krwi zachowali gospodarze.

Do przerwy było całkiem obiecująco dla zespołu KPR Ostrovia. W 21 minucie prowadziliśmy 12:7, a po pół godzinie gry 15:13.

W drugiej połowie gracze LKPR wzięli się za odrabianie strat. W 39 minucie gospodarze odzyskali prowadzenie. Do samego końca wynik był na styku. Jeszcze w 57 minucie Ostrovia wygrywała 27:26, ale ostatecznie do domu wróci bez zdobyczy punktowej.

Sympaytów piłki ręcznej zapraszamy w sobotę, 12 listopada o godzinie 17.00 na mecz z Czuwajem Przemyśl do hali przy ulicy Krotoszyńskiej.

LKPR Moto Jelcz - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 29:28 (13:15)