Ostrovia gromi Wolsztyn! /foto/

Piłkarki Ostrovii odniosły trzecie ligowe zwycięstwo pokonując 3:0 zespół Grom Wolsztyn.

Początek spotkania nie układał się po naszej myśli pomimo widocznej przewagi na boisku. Przez pierwszą połowę nie potrafiłyśmy wyprowadzić składnej akcji, dziewczyny nie mogły odnaleźć się na boisku.
Przełom nastąpił w 32 minucie gdy Katarzyna Ciesiółka dorzuciła piłkę w pole karne, zagranie próbowała wykorzystać Małgorzata Knuła dobijając piłkę w stronę bramki, lecz futbolówka odbiła się dodatkowo od obrończyni Wolsztynu i wpadła w siatkę. Bramka została uznana jako samobójcza.

Druga połowa to już całkiem inna gra. Ostrovianki zaczęły grać spokojniej, wyprowadzać akcję i kontrolować przebieg spotkania. Nie trzeba było długo czekać na efekty bo już w 49 minucie bramkę zdobyła Katarzyna Ciesiolka.
Bardzo ładnym uderzeniem popisała się również Alekandra Krawiec która w 65' oddała strzał z "pierwszej piłki" niestety wyłapany przez Wolsztyńską bramkarke.
Na koniec meczu swoją bramkę dołożyła Małgorzata Knuła.
Tym samym Ostrovia wygrywa 3:0 z Gromem Wolsztyn.

Ostrovia Ostrów - Grom Wolsztyn 3:0 (1:0)

Skład: Kociemba, Spalony, Marczak, Świerblewska, Michalak, Bocian, Kamińska, Stasiak, Krawiec, Knuła, Ciesiółka.
Rezerwa: Sobczak, Judasz, Turbańska, Witczak, Głowacka, Tasarek, Kukuła